Penzión Alfréd, ubytovanie Stará Ľubovňa

Penzión Alfréd Vás pozýva do príjemného a pokojného prostredia Ľubovnianskych Kúpeľov.

Penzión Alfréd, ubytovanie Stará Ľubovňa

Penzión Alfréd, rekreačné zariadenie Stará Ľubovňa

Penzión Alfréd Vás pozýva do príjemného a pokojného prostredia Ľubovnianskych Kúpeľov.

Adresa: Ľubovnianske Kúpele, 065 11 Nová Ľubovňa, 064 01 Stará Ľubovňa
Telefón:+421 905 986 842
E-mail:penzionalfred@gmail.com

Pre našich hostí poskytujeme príjemné a lacné ubytovanie v dvojposteľových izbách s možnosťou dvoch prístelok. Kapacita penziónu Alfréd je 40 osôb (aj s prístelkami). Každá izba má vlastnú kúpeľňu (sprchovací kút, WC, umývadlo). Súčasťou všetkých izieb sú balkóny, z ktorých je výhľad na okolité prostredie. Pre všetkých hostí je k dispozícií vybavená kuchynka na prípravu vlastných jedál.

Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s malou kuchynkou na prípravu rýchlej stravy a polotovarov. Táto miestnosť umožňuje návštevníkom hlavne v sychravom počasí spoločenské vyžitie pri krbe v kruhu rodiny a priateľov. Taktiež sa na prízemí nachádzajú dámske a pánske toalety. Pre všetkých našich hostí je k dispozícií bezplatné parkovisko hneď vedľa penziónu.
Možnosť stravovania len 5 minút chôdze od penziónu Alfréd, prípadne v meste Stará Ľubovňa.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.