Penzión Dinda, ubytovanie Stará Ľubovňa

Náš penzión je vhodný pre rodiny s deťmi, na romantické víkendy vo dvojici, na menšie spoločenské akcie, a tiež aj ako ubytovanie počas služobných ciest.

Penzión Dinda, ubytovanie Stará Ľubovňa

Penzión Dinda, ubytovanie, reštaurácia, plavecký bazén, lyžiarske stredisko, mini ZOO Stará Ľubovňa

Náš penzión je vhodný pre rodiny s deťmi, na romantické víkendy vo dvojici, na menšie spoločenské akcie, a tiež aj ako ubytovanie počas služobných ciest.

Adresa: Ľubovnianske Kúpele, Jakubany, 064 01 Stará Ľubovňa
Telefón:+421 905 940 070
E-mail:info@penzion-dinda.sk

Penzión Dinda ponúka komfortné ubytovanie počas celého roka v deviatich izbách dvoj a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, sprchou a TV. Hosťom je k dispozícii bezplatné parkovanie a wi-fi pripojenie.

V penzióne sa tiež nachádza reštaurácia so štýlovým dreveným zariadením, v ktorej si vychutnáte miestne špeciality. Pri ubytovaní máte tiež možnosť objednať stravovanie a to v podobe raňajok, polpenzie alebo plnej penzie.

Súčasťou penziónu je mini ZOO, kde sa Vaše deti môžu oboznámiť so životom domácich hospodárskych zvierat ako sú kone, kravy, ovce, husi..

Priamo nad penziónom sa nachádza lyžiarske stredisko s troma vlekmi (3 x 400m) a so zjazdovkami vhodnými pre začiatočníkov a mierne pokročilých lyžiarov.

V neďalekom hoteli Sorea (200 m) je k dispozícií plavecký bazén. V blízkosti vyviera niekoľko minerálnych prameňov bohatých na železo a magnézium, ktoré blahodarne pôsobia pri chorobách žalúdka, čriev, obličiek, pečene, dýchacích a močových ciest a pri niektorých ženských a nervových poruchách.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.