Penzión Gurmen, ubytovanie Stará Ľubovňa

Penzión Gurmen disponuje novými moderne vybavenými izbami, s celkovou kapacitou 18 lôžok, ktoré svojou úrovňou uspokoja aj náročného hosťa.

Penzión Gurmen, ubytovanie Stará Ľubovňa

Penzión Gurmen, ubytovanie, reštaurácia, svadobná sála, vináreň a salónik Stará Ľubovňa

Penzión Gurmen disponuje novými moderne vybavenými izbami, s celkovou kapacitou 18 lôžok, ktoré svojou úrovňou uspokoja aj náročného hosťa.

Adresa: Námestie sv. Mikuláša 1, 064 01 Stará Ľubovňa
Telefón:+421 915 997 488
E-mail:gurmen@gurmen.sk

Ubytovanie
Penzión Gurmen poskytuje svojím ubytovaným hosťom maximálne pohodlie a oddych. K dispozícii je 8 dvojlôžkových izieb a 1 apartmán.
Každá izba má k dispozícii:
TV SAT, klimatizácia, rádio, telefón, bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi), minibar, kúpelňu, WC, sušič vlasov, trezor.

Reštaurácia
V zaujímavých architektonických priestoroch ponúka pre návštevníkoch chutnú stravu stredoeurópskej gastronómie. Jedálny lístok ponúka množstvo špecialít danej lokality a starodávne tradične jedlá. Kapacita reštaurácie je 120 miest.

Svadobná sála
Penzión Gurmen sa v roku 2013 rozšíril o nové moderné priestory, v ktorých si môžete zorganizovať svadbu Vašich snov, s celkovou kapacitou do 200 osôb. Priestory sú klimatizované s možnosťou pripojenia na WIFI. Svadobné menu Vám vyskladáme podľa Vašich predstáv.

Vináreň
Veľmi príjemne, atypické, nikým nerušené posedenie s čarovnou atmosférou. Vychutnať kvalitné víno v tomto prostredí je príjemným zážitkom.
Ponuka kvalitných značkových kabinetných vín spojená s reprodukovanou alebo živou hudbou na objednávku. Na objednávku tiež ponúka výber z menu, zameraného na husacie a kačacie špeciality, údene kolená, pečené prasiatka, pirohy, lokše, zabíjačkové hody...

Salónik
Penzión ponúka svojim hosťom 3 salóniky s kapacitou 15 - 30 osôb ktoré slúžia na rôzne školenia, konferencie, posedenia, rodinné a spoločenské akcie.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.