SOREA ĽUBOVŇA, hotel Stará Ľubovňa

Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s balkónom a možnosťou prístelky.

SOREA ĽUBOVŇA, hotel Stará Ľubovňa

SOREA ĽUBOVŇA, ubytovanie, krytý hotelový bazén, masáže a wellnes Stará Ľubovňa

Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s balkónom a možnosťou prístelky.

Adresa: Ľubovnianske kúpele, 064 01 Stará Ľubovňa
Telefón:+421 918 665 427
E-mail:lubovna@sorea.sk

Krytý hotelový bazén

V hoteli sa nachádza krytý plavecký bazén s rozmermi 16 m x 8 m, s hĺbkou vody 1,30 m a teplotou okolo 27 °C.
Sauna
Hotel disponuje fínskou saunou s možnosťou pridania eukalyptových prísad počas saunovacieho procesu. Maximálna kapacita sauny je 15 osôb.

Masáže a kúpele

Kvalifikovaní pracovníci nášho wellness centra Vám radi poskytnú klasické, ale aj špeciálne masáže, zábaly a kúpele. Môžete si vybrať zo širokej ponuky masáží, medzi ktoré patrí ručná masáž, klasická masáž šije, klasická masáž čiastočná (šija a chrbát), celková masáž a reflexná masáž chodidiel. Okrem klasických masáží hotel ponúka aj špeciálne masáže a to regeneračnú masáž s ALOE VERA, detoxikačnú masáž so ZELENÝM ČAJOM, antistresovú masáž s ORCHIDEOU a relaxačnú masáž s RUŽOU.

Fitnescentrum

Svoje telo môžete dokonale precvičiť v hotelovom fitnescentre. K dispozícii sú Vám posilňovacie stroje na spevnenie celého tela.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.